Цукровий діабет

«Солодка епідемія»: цей підступний цукровий діабет

5-ти разова чемпіонка світу з фітнесу та експерт дієтології Оксана Оробець – про те, як не «заразитися» діабетом

Цукровий діабет – просто біч сучасного людства. І, чесно кажучи, ми зробили все, щоб ця хвороба набула таких загрозливих масштабів.

Для всіх моїх читачів, і для тих, хто вже прослухав або планує прослухати мій вебінар з дієтології, трохи сумної статистики як інформація для роздумів: у наші дні діабет другого типу діагностували у понад 1,3 млн. українців. Це насправді страшно. Лікарі в усьому світі дійшли висновку, що діабет другого типу є неінфекційною – АЛЕ – епідемією, оскільки щороку в усіх країнах зростає кількість хворих на діабет на 5-7%, і за 12 років ця кількість збільшиться вдвічі (!!!).

Вдумайтеся: лише за 2007 рік в Україні 100 тисяч людей вперше дізналися про свій діагноз: діабет.

Найбільш поширеним вважається діабет другого типу — так званий придбаний. Діабет першого типу зазвичай діагностують у дитячому віці. Вважається, що діабет першого типу не піддається лікуванню, а лише терапії, що підтримує.

Які ж основні причини діабету другого типу і чи можна вилікуватися від цього захворювання?

Любов до солодкого: «заразитися» може кожен

Ті, хто проходив мій вебінар з дієтології, знають: найпоширенішою причиною діабету другого типу вважається вживання великої кількості цукру і продуктів з вмістом цукру, а також борошняних виробів.

Отже, який механізм набуття цього небезпечного захворювання?

Проблеми наступають тоді, коли клітини перестають реагувати на гормон підшлункової залози — інсулін. Для розуміння: практично на кожен прийом їжі наш організм реагує підвищенням рівня глюкози в крові, і щоб повернути рівень глюкози в норму, виробляється інсулін, який, по-перше, повинен знизити рівень цукру, а, по-друге, транспортувати енергію у вигляді глюкози у клітину.

Коли я проводжу свій вебінар з дієтології, я обов’язково акцентую увагу на наступному факті: рівень цукру впливає і те, скільки разів на день ми їмо, і те, які саме продукти включені в раціон харчування. Чим вище глікемічний індекс продукту, тим більше інсуліну має виділитися, а чим частіше і більше виділяється інсуліну, тим більше ймовірності, що згодом може настати резистентність — стан, при якому клітини перестають реагувати на інсулін і стають до нього нечутливими. Це означає: інсулін вже не може знизити рівень цукру до необхідної норми, і не може дати клітині таку необхідну їй енергію. Підсумок: немає насичення, людина елементарно не наїдається. А оскільки почуття насичення не з’являється, потреба в кількості їжі підвищується, відповідно, і рівень цукру в крові так само зростає.

Друга причина діабету другого типу – це хронічний стрес. Коли я виношу цей факт для обговорення на вебінар з дієтології, учасники щиро дивуються: з неконтрольованим вживанням солодкого та борошняного зрозуміло, але яким чином пов’язані постійний стрес та резистентність до інсуліну?

Справа в тому, що коли ми знаходимося в стресовому стані, і це не ситуативно (іншими словами, не на який короткий проміжок часу, а постійно): наприклад, робота з великим рівнем відповідальності і у зв’язку з цим постійне відчуття стресу, або людина сама по собі дуже «переживальна» і чутлива – у цьому випадку виділяється гормон кортизол.

Кортизол –  гормон, який допомагає людині пережити стресовий період часу, за що йому велике людське спасибі – але в процесі його синтезу підвищується рівень глюкози в крові, а високий цукор, як відомо, стимулює підшлункову залозу виробляти інсулін. Якщо стрес не проходить — рівень кортизолу не падає, рівень глюкози постійно високий — звідси діабет другого типу на тлі постійного стресу.

Рятуємося від діабету навантаженнями та правильним харчуванням

А тепер резонне питання, яке мені ставлять учасники, які записалися на вебінар з дієтології: як уникнути діабету, чи є порятунок?

Відповідь: все в наших руках! Знаючи і розуміючи причини виникнення захворювання, можна не тільки уникнути цього діагнозу, а й відновити здоров’я, якщо діагноз вже поставлений.

Отже, записуйте рецепт: регулярне фізичне навантаження, збалансована дієта, режимність харчування. Це і є секрет міцного здоров’я.

Які є важливі правила у складанні харчування для людей, у яких вже діагностували діабет першого або другого типу, закони в побудові тренувань для хворих на діабет – про все це я докладно розповідаю на вебінарі. Реєструйтеся на вебінар з дієтології Оксани Оробець  –  «Харчування та фізичне навантаження при діабеті 1 і 2 типу» — розбиратимемося, як не дати діабету зіпсувати життя нам і нашим близьким.

Опубликовано: 21.08.2019 в 09:55