Курси з дієтології для жінок

Чому курси дієтології для жінок – запорука здоров’я всієї родини?

Автор курсу «Фітнес дієтологія» Оксана Оробець радить прекрасній половині людства пройти курс дієтолога і «оздоровити» меню всіх членів сім’ї

Аналізуючи підсумки проведених минулого року близько 70 семінарів та вебінарів, присвячених проблематиці харчування, я дійшла висновку: більшість людей харчуються так, як звикли у дитинстві. Іншими словами, наші корисні та корисні звички харчування родом з дитинства – від батьків, бабусь та дідусів. А чоловіки після РАГСА від маминого приготування урочисто переводяться на раціон, звичний його другій половинці (яка, у свою чергу, привносить у сім’ю звички, щеплені батьками).

Висновок: щоб прищепити в сім’ї корисні навички, важливо навчити правилам здорового харчування жінку. Тому в ідеалі кожної дівчини/жінки просто необхідно пройти курси дієтології та стати сімейним експертом у галузі харчування.

Курси дієтології на варті здоров’я сім’ї

Я зрозуміла для себе, що важливо створити курси

дієтології та навчання жінок правил харчування. Так з’явився мій курс дієтолога, який доступний усім. З урахуванням сучасних технологій найзручніший формат такого навчання – онлайн курс дієтолога, на якому учасники дистанційно проходять навчання за базовими основами дієтології.⠀

Чому цільова аудиторія онлайн  курсу дієтолога це жінки? Та тому, що традиційно саме жінка «годує» сім’ю — не в матеріальному, а в буквальному значенні слова. Тому що якщо глава сім’ї зазвичай є здобувачем фінансів, то жінка цими фінансами розпоряджається – у тому числі вирішує, які продукти купувати та що готувати на сніданок, обід та вечерю.

І як тут обійтися без базових знань, які вам мама не дасть (якщо, звичайно, вона не пройшла свого часу курси дієтології J) Тобто, мама, звичайно, забезпечить вас купою фірмових рецептів на всі випадки життя. І це чудово. І хто буде сперечатися, що мамина їжа найсмачніша? . Але ж світ не стоїть на місці, і ми постійно дізнаємося про щось нове — у тому числі про те, що стосується раціонального та збалансованого харчування. Тому беремо за основу мамині рецепти, проходимо онлайн курс дієтолога – і готуємо з урахуванням отриманих знань. По-моєму, все логічно))) До речі, курси дієтології у Києві демонструють величезний інтерес жінок до всього, що стосується дієтології. Жінки інстинктивно відчувають: мало готувати смачно – треба готувати корисно.

«Тут вам не ресторан!»

Поширена фраза, яку кидають у запалі жінки на запитання домашніх «А що є смачненького?».

Насправді, фраза правильна: домашня їжа дасть фору будь-якому парфі — головне, які продукти використовувати, а як і коли і що є.

Для цього і створені курси дієтології: пройшовши онлайн курс дієтолога, наші жінки «озброюються» безцінними знаннями про правильну та здорову їжу. У виграші – вся родина, яка починає харчуватися не лише смачно, а й корисно.

Курси дієтології для хранительок сімейного вогнища та здоров’я

Як почувається дитина: часто хворіє, чи в сім’ї взагалі не знають, що таке навіть нежить? Чи зайва або навпаки недостатня вага у дітей? Як виглядає і почувається коханий чоловік? Наскільки здорові та активні батьки?

Відповісти на ці питання і зрозуміти, наскільки тісно пов’язане здоров’я наших близьких з якістю та системою харчування в сім’ї, допоможуть мої курси дієтології онлайн.

Бути жінкою – це велика праця та велика відповідальність за щастя та здоров’я всієї родини. Онлайн курс дієтолога допоможе нашим леді ще більше розкритися як хранителькам вогнища, відкрити для себе нові грані у всьому, що стосується здорового харчування.

Я часто помічаю, що дівчата, які поки не відвідували курси дієтології, але задумалися про свій зовнішній вигляд, починають харчуватися більш-менш правильно (оскільки хочуть виглядати красиво і молодо), але своїм дітям продовжують давати не якісну, а калорійну їжу, і чоловіків намагаються нагодувати так, щоб «смачненько було» — тому і з солодким перебіром, і з дріжджовим тестом, і з марнотратами.

Дівчата панічно бояться целюліту та зайвої ваги, але чомусь навіть не замислюються, як неякісне харчування впливає на здоров’я їхніх дітей та чоловіків.

Дорогі жінки, саме у ВАШИХ руках здоров’я вашої родини.

Записуйтесь на курси дієтології онлайн, навчайтеся, вникайте в закони харчування – щоб зберегти та примножити здоров’я своє та ваших близьких. Онлайн курс дієтолога допоможе вам по-іншому подивитись ваше домашнє меню. Курси дієтології стануть поштовхом для важливих змін у харчових звичках вашої родини. Здоров’я вам! І до зустрічі на моїх курсах та вебінарах!

Опубликовано: 21.08.2019 в 09:50