Хочете схуднути — починайте їсти! І приходьте на марафон схуднення

Прочитали заголовок і, м’яко кажучи, здивувалися? Розумію, чи звучить а-ля «шкідливі поради». Але, насправді, я, як дипломований дієтолог із багаторічним стажем і спортсменка світового рівня, що все життя стежить за своєю вагою, відповідально заявляю, що жорсткі дієти та обмеження за калоріями не тільки не допоможуть схуднути, але, навпаки, призведуть до різних проблем зі здоров’ям та зайвою вагою.

Я навіть розробила свій авторський марафон, щоб допомогти всім, хто худне робити це правильно, без самокатування — зате з тривалим результатом.

Мій онлайн марафон схуднення – це ваш шлях до красивого, здорового та підтягнутого тіла.


Які результати ви отримуєте, пройшовши марафон схуднення? Відповідально заявляю: ви отримуєте результат у вигляді реального виходу на потрібну вагу, причому надовго. І ви точно зрозумієте, як контролювати свою вагу не лише під час марафону, а все життя. Перевірено на численних учасників попередніх марафонів.
Усі, хто вже пройшов марафон для схуднення, починають харчуватися і тренуватися свідомо, а це запорука успіху.
Хочу наголосити, що моє завдання не запрограмувати вас на обмеження в харчуванні, а змінити ваше ставлення до свого раціону, змінити шкідливі звички в харчуванні, переглянути щоденний раціон та навчитися складати меню з урахуванням індивідуальних особливостей сім’ї, друзів, клієнтів – усіх, кому ви хочете допомогти.
Онлайн схуднення марафон не навчить обходитися без їжі — він навчить вас харчуватися правильно. Пройшовши марафон для схуднення, ви зрозумієте, що всі ваші дієти – абсолютно непотрібне катування для організму, причому найчастіше з побічними ефектами.

Адже ви не хочете отримати гормональний збій та інші «супутні» проблеми на тлі чергової «супер дієти»?
Якщо ви всерйоз вирішили раз і назавжди «розібратися» із зайвою вагою – приходьте на мій онлайн марафон схуднення, і я за кілька днів допоможу вам привести себе у форму та набути корисних навичок харчування.


Чому мій марафон для схуднення ефективний і всі, хто його пройшов, назавжди забули про колишні проблеми із зайвими кілограмами?


Тому що марафон схуднення, який я розробила, є квінтесенцією здобутих мною знань дієтології, особистого досвіду та багаторічних спостережень за клієнтами.


Пройшовши мій 
марафон схуднення, ви з подивом дізнаєтеся, що «менше» їсти не треба — треба лише харчуватися правильно і з дотриманням вашої власної норми БЖУ.


Бажаєте знати свою норму БЖУ? — Мій марафон для схуднення вас цьому навчить.

Хочете знати, скільки калорій на день потрібно саме вам? Приходьте на мій схуднення марафон, і ви самостійно розрахуєте свою норму. І зрозумієте, що до цього все робили неправильно: обмежували себе в їжі, зривалися, худнули і одразу ж набирали ще більше, впадали в депресію, «вмирали» у спортзалі… І так по колу. Знайома ситуація?
Раджу пройти марафон для схуднення та забути цю епопею як страшний сон.

Головне у боротьбі із зайвою вагою – розуміння, як, коли, чим і в якій кількості харчуватися. Плюс розумна фізична активність. Все просто, якщо розуміти механізм схуднення. Готові стати фахівцем з правильного харчування та правильного схуднення? Тоді ласкаво просимо на марафон схуднення.

Опубликовано: 08.10.2020 в 09:52