Біодобавки: додавати чи ні?

А давайте поговоримо про БАДи – біологічно активні добавки. Тема не нова, але актуальна. Зараз просто бум реклами різноманітних харчових та спортивних добавок. І як зрозуміти, що з цього різноманіття корисно, а що ні? Чи можна самостійно «прописати» собі добавки, і чи це не буде шкідливо? Ці та інші подібні питання мені часто ставлять слухачі, які відвідують мої курси дієтології онлайн Оксани Оробець.

Проводячи вебінари та мої авторські курси дієтології онлайн Оксани Оробець, я завжди акцентую увагу слухачів не на тому, що якщо нескінченно купувати та вживати всі добавки, реклама яких обіцяє вам ідеальну шкіру, нігті, тіло, вагу, супер позитивний настрій тощо. – це може призвести до протилежних результатів, оскільки неконтрольоване вживання препаратів може спричинити все, що завгодно – аж до токсичного отруєння та алергічних реакцій.

То як дізнатися, що вам необхідно приймати у вигляді добавок, чи дефіцит якого вітаміну чи мінералу ви відчуваєте, і його терміново потрібно поповнити?

Не будете ж ви прописувати собі препарати «на вічко»?.. Для початку потрібно здати необхідні аналізи, і вже за їх результатами включити до свого раціону елементи, що бракують.

Якщо ви любитель постійних дієт або вам необхідно дотримуватись суворого раціону харчування – у цьому випадку я рекомендую пропивати комплекс вітамінів. Чому? Тому що, якщо у вас є обмеження щодо вашої дієти, ви елементарно недоотримуєте всіх вітамінів зі звичайної їжі, і це потрібно компенсувати.

Пройшовши мої курси дієтології онлайн Оксани Оробець, ви зрозумієте, наскільки важливо зберігати баланс у всьому — і в харчуванні, і в тренуваннях. Адже саме в комплексі здорове харчування та грамотні фізнавантаження дають результат, на який ви розраховуєте.

Яку добавку я можу сміливо рекомендувати всім незалежно від віку? Ті, хто вже пройшов мої курси дієтології онлайн, дружно дадуть відповідь: це Омега-3 жирні кислоти. І це правда, це універсальна добавка.

Щоденне вживання Омега-3 у дозуванні 1000 мг – необхідна денна норма для вашого організму.

Ця добавка знімає запальні процеси в організмі (а будь-яке захворювання починається із запального процесу — від нежитю до онкології), покращує роботу серцево-судинної системи, покращує процеси ліполізу (розщеплення жирних кислот, або, іншими словами, процес схуднення), покращує роботу головного і т.д.

Загалом, я – за харчові добавки. АЛЕ: важливо розуміти, як правильно використовувати цей інструмент, щоб він працював вам на благо, а в жодному разі не на шкоду.

До речі, якщо ви хочете цілий рік харчуватися з користю для здоров’я, вміти професійно розробляти програми харчування для себе, своєї сім’ї чи клієнтів – записуйтесь на мій онлайн курс «Фітнес дієтологія. Базовий курс»

КУРС: Фітнес дієтологія. Базовий

Після цього курсу ви станете експертом зі здорового харчування!

З повагою, Оксана Оробець

Онлайн курс «ФІТНЕС ДІЄТОЛОГІЯ. БАЗОВИЙ КУРС» — це 12 уроків, після яких ви  зможете складати програми харчування як професійний дієтолог

Опубликовано: 02.02.2020 в 19:54