Хочете навчитися правильному харчуванню

і покращити якість свого життя?

- Ваш експерт

Оксана Оробець

Найтитулованіша спортсменка світу в категорії фітнес, яка готова поділитися своїм особистим багаторічним досвідом професійних занять фітнесом та напрацьованими експертними знаннями у сфері дієтології.

 

- Автобіографія

Як я прийшла у дієтологію

Я з міста Черкаси. Все моє життя пов’язане зі спортом: з 6 років танці, спортивна гімнастика, плавання, акробатика. І фітнес, у який я потрапила в 13 років з легкої руки найкращого у світі тренера, моєї Берегині — мами Антоніни Оробець, заслуженого тренера України, головного тренера дитячо-юнацького фітнесу Національної федерації бодібілдінгу України. У 2002 році я отримала перемогу на Чемпіонаті України з дитячого фітнесу. Так і розпочався мій шлях у великий спорт. 

Було все: перемоги, невдачі, труднощі, травми (їх було не мало, адже спорт — це завжди небезпечно і на межі людських можливостей). Три роки тому в мене стався переломний момент — у буквальному сенсі цього слова. 
Це була звичайне тренування. Помилка у моїй улюбленій вправі — і вага 60 кг опустилася мені на шию. У той день я отримала компресійний перелом хребта, 10 протрузій і відрив остистого відростку хребта.  

2 місяці без рухів, 2 місяці реабілітацій, перші несміливі кроки… Лікарі сказали: диво. І заборонили навантаження. Зав’язати зі спортом? Але як, якщо спорт — це те, чим ти живеш?…

Доки йшов період реабілітації у мене з’явилося багато вільного часу і я задумалася, що я можу робити, якщо в моєму житті не буде спорту. 

Мене завжди цікавило здорове та спортивне харчування. І я записалася на курси з дієтології. І зрозуміла, що мені це цікаво — по-перше, харчування професійних спортсменів. Через три місяці на свій страх і ризик я повернулася в зал, почала відновлення з початку і досягла мети, яку ставила перед собою: стала абсолютною чемпіонкою світу з фітнесу, виграла не один турнір з Кросфіту.  Але зрозуміла, що ця страшна «зупинка» була не випадковою. 

Я продовжила вивчати дієтологію, набиралася досвіду, створювала програми харчування. Так моє хобі стало професією: зараз я — сертифікований дієтолог. У мене розроблений ряд курсів, семінарів, вебінарів з дієтології: «Фітнес дієтологія», «Їжа. Що тебе знищує і що допомагає», «Основи харчування для атлетів» та інші. 

Мені подобається ділитися досвідом, навчати, виступати на публіці. 
Я відчуваю, що це — моя доля. І знаю, що люди надихаються моїм прикладом, моїми результатами. 

Інтерв'ю на телебаченні

Золоту медаль здобула українка на найпрестижнішому світовому турнірі, який організовує Шварценеґґер

Оксана Оробец: про ЗОЖ от Чемпионки Мира по Фитнесу | Наталка Якимович

"Бег не помогает": чемпионка мира по фитнесу рассказала, как быстро похудеть

- мої успіхи

Нагороди і перемоги

Засновник «Школи Фітнес Дієтології Оксани Оробець» з 2019 року

Старший тренер збірної України з фітнесу

Заслуженний Майстер спорту України 

5-ти кратна чемпіонка світу з фітнесу

Перша Чемпіонка світу Elite Pro

Абсолютна Чемпіонка світу IFBB

4-х кратна переможниця «Arnold Classiс»

Афілійований тренер CrossFit Level 2

20-ти кратна переможниця і призер міжнародних і національних турнірів з CrossFit

Спортивний дієтолог (Barca Innovation Hub)

Учасники марафонів Оксани Оробець позбулися більше 1 тони зайвої ваги

Амбасадор компанії Reebok

С 2018 року провела і взяла участь у більш ніж 350 лекціях і виступах про харчування, фітнес і здоров’я.